KONST / Litografier / Litografier 7538383
nr 753 8383
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Litografier, 2 st. Peter Dahl (f. 1934), "Frigörelsen" 348 + 349/ 375, signerade, 25x18, oramade
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 16 april 2012
kl 19:43:20
150 kr
150 kr
200 kr
Peter Dahl (f. 1934)